Fine Wine Bielsko-Biała

Nowy salon Fine Wine mieści się w samym centrum Galerii Gemini Park w Bielsku-Białej.

Oferta w salonie składa się z win głównie ze starego kontynentu. Można znaleźć także lepsze butelki z Ameryki Południowej, Afryki czy Australii i Nowej Zelandii.

Od kilku lat próbujemy zarażać pasją do wina, dlatego zachęcamy do zaczerpnięcia profesjonalnej porady od naszych sprzedawców. Jesteśmy otwarci na osoby chętne poznania odmiennych kultur i tradycji.

Salon w Galerii Gemini Park w Bielsku Białej został przygotowany w nowoczesnym i zgodnym z trendami wystroju. Tym samym wprowadzając zupełnie nową jakość i standardy obsługi Klientów.


O nas

Elżbieta Billewicz -Gunia

Menedżer Salonu

Elżbieta Billewicz

Zaczęłam od miłości do filozofowania, po latach, przyswoiłam miłość do gotowania,tworzenia połączeń nieoczywistych na talerzu, gotowania z sercem i od serca, dla ludzi, których kocham. Teraz, pojmuję fenomen winiarstwa, które dla mnie, dzisiaj jest czymś więcej niż samo degustowanie, picie, kupowanie butelek z ładnymi etykietami. Czuję, że otworzyłam bardzo długą i niezwykle inspirującą księgę, która, jest niebywale wciągająca. Dotychczas winiarstwo kojarzyłam jako niepojętą dziedzinę głównie smaku, kunsztu rodzin, które celebrują od pokoleń ten sam rytuał, tłoczenia winogron, tworzenia wina. Mimo, że to piękne,nostalgiczne, dzisiaj myślę, że picie wina to dodatkowo, wybitnie ciekawe zjawisko, dzięki któremu ludzie się uśmiechają, dostrzegają swoją wartość, celebrują ważne chwile, wznoszą toasty. In vino veritas…

 

 

Salon Fine Wine Bielsko-Biała


Adres:
ul. Leszczyńska 20, Gemini Park
43-300 Bielsko-Biała

Kontakt:
tel.: 33 484 08 91
e-mail: bielskobiala@fine-wine.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00
niedziela: 10.00 – 20.00 (niedziela handlowa)

 
 

 

 

 

Znajdź nas