Fine Wine Opole

Jeśli sklep z winami to tylko Fine Wine Opole. Asortyment przepełniony jest propozycjami ponad 720 butelek win z najróżniejszych stron świata, dobrej whisky, ginu i koniaku. Produkty pochodzą z importu własnego, dlatego dobrze wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców jest w stanie udzielić rad i wskazówek dotyczących wyboru trunku na możliwie najwyższym poziomie.

Fine Wine Opole

Salon Fine Wine stawia nie tylko na sprzedaż bezpośrednią, ale również na edukację. W związku z tym co tydzień organizowane są spotkania z sommelierami, producentami i dystrybutorami win. Podczas degustacji wina, snują oni opowieści o procesie produkcji, przenosząc słuchaczy w zaczarowaną, słoneczną krainę dojrzewających winogron. Bez wątpienia jest to rozwijające przeżycie, które zachęci do dalszego zgłębiania wiedzy. Sklep z winem Opole oferuje również akcesoria do samej konsumpcji wina, takie jak kieliszki, otwieracze do win czy metalowe zatyczki, a także dział, w którym znajdują się opakowania prezentowe. Z całą pewnością znajdzie się w nim trafiony prezent dla bliskiej osoby. Przede wszystkim otwarta przestrzeń znajdująca się wewnątrz Salonu Fine Wine w Opolu zachęca swoim przejrzystym wystrojem i panującą w nim przyjazną atmosferą.

Salon Fine Wine to jedyne miejsce w Opolu, w którym wina pochodzą z własnego importu. Tu na dużej powierzchni sali można znaleźć 720 różnych win z całego świata. W związku z tym pozwala to na spokojne zapoznanie się z każdą butelką, która może Cię zainspirować, zachwycić. W tej winiarskiej podróży będziemy towarzyszyć, doradzimy i chętnie posłuchamy o doznaniach. Warto usprawnić rytm życia, w codziennych sprawach znaleźć czas na spotkanie w towarzystwie znajomych i rodziny przy kieliszku wina. Dlatego chcemy grać w Opolu ważną rolę w zakresie edukacji, poprawy konsumpcji na rzecz spożywania wina. Zapraszamy na degustacje z sommelierem, zakupy na uroczystości rodzinne, prezenty i tak po prostu – dla siebie!


O nas

Daniel Badora Fine Wine

Menedżer Salonu

Daniel Badora

Praca z ludźmi zawsze sprawiała mi największą radość. W branży alkoholowej pracuję od wielu lat i czuję się w niej najswobodniej. Dlatego pracując w Salonie Fine Wine idealnie łączę pasję z pracą. Dzięki doświadczeniu stworzę niezwykłe miejsce ze szczególną atmosferą.


karina Zajdel Fine Wine

Doradca Klienta

Karina Zajdel

Gustuje wyłącznie w winach. Lubi czerwone, wytrawne. Wiedzę teoretyczną o winach zdobyła, przygotowując się do pracy w Salonie Fine Wine w Opolu. Twierdzi, że właściwie dobrane wino wprowadza w odpowiedni nastrój i dodaje uroku spotkaniom towarzyskim, dlatego stara się dobrze doradzić każdemu klientowi. Smaki win będących w ofercie Salonu w Opolu, chce poznawać podczas degustacji odbywających się raz w miesiącu oraz testów (w każdy piątek i sobotę). Do udziału w takich spotkaniach zaprasza wszystkich, którzy chcą porozmawiać o winie.

Co myślimy o winie?

„Wielkie szczęście ma ten, kto posiada butelkę dobrego wina, dobrą książkę i dobrego przyjaciela.”

Moliere (1622-1673)

 

Znajdź nas