Fine Wine Warszawa Stawki

Salon Fine Wine Warszawa to jeden z lepszych sklepów z winami w stolicy. W swoim asortymencie posiada produkty różnej kategorii. Ich wspólnym mianownikiem z całą pewnością jest wysoka jakość oferowanych produktów.

 

Fine Wine Warszawa Stawki

Butelki z winami przechowywane są w nowoczesnych stelażach, które dodają nie tylko osobliwego klimatu wewnątrz pomieszczenia, ale również powodują, że bez problemu można znaleźć pożądany produkt. Każdy sklep z winami powinien charakteryzować się wszechstronnością i otwartością na potrzeby klienta, tak, jak to oferuje Salon Fine Wine Warszawa. Na półkach znajdują się wina importowane z różnych stron świata, między innymi z Francji, Włoch czy Hiszpanii. Każdy, nawet najbardziej wysublimowany smakosz win z całą pewnością znajdzie butelkę z trunkiem stworzonym właśnie dla jego podniebienia. Salon Fine Wine bogaty jest w butelki, które pochodzą z różnych lat oraz wytwarzane są z różnego rodzaju winogron. Osoby znające swoje potrzeby instynktownie mogą poruszać się po wnętrzu sklepu i bez problemu znajdą pożądany towar. Natomiast dla wszystkich pozostałych, którzy nie za bardzo znają się na rzeczy, profesjonalna obsługa salonu służy radą i pomocą.

Z pewnością pytając osoby ze środowiska warszawskiej branży winnej o sklep przy ul. Stawki, często można usłyszeć, że „jest tam od zawsze.” Tej informacji nie możemy potwierdzić, ale na pewno znajduje się tam już od czterech lat. Był to jeden z pierwszych sklepów w Polsce z profesjonalną strefą do przechowywania butelek w stałej temperaturze i wilgotności. W dalszym ciągu nie brakuje w nim perełek z Francji, Hiszpanii czy Włoch. Oprócz wyselekcjonowanych butelek przeznaczonych do długiego leżakowania w Salonie możemy znaleźć całą paletę win o zróżnicowanych stylach i szerokim przekroju cenowym, adresowaną do każdego gustu i kieszeni. Profesjonalna obsługa pomaga dobrać wino zarówno do podniebienia, jak i okoliczności.


O nas

Tomasz Bereza Warszawa Stawki

Doradca Klienta

Tomasz Bereza

Prawie dwie dekady przygody z niezmiennie inspirującym światem wina i alkoholi mocnych, przyprawione podróżami w różne zakątki Świata celem poznania i spróbowania jak On właściwie wygląda i smakuje na różnych szerokościach i długościach geograficznych.

Domator, zafascynowany ogrodnictwem użytkowym, stolarstwem, gotowaniem i dobrą książką. Ulubiona forma relaksu to na wyjazd na działkę,  grzybobranie, aranżacja wnętrz i od czasu do czasu wędkowanie.

Co myślimy o winie?

Wino ma przede wszystkim cieszyć, reszta to tylko niezobowiązujący dodatek.

 

Fine Wine Iryna Bualva

Doradca Klienta

Iryna Bualva

Z pewnością pierwsze informacje na temat wina zdobywała podczas pracy w warszawskiej gastronomii. Rozwinięty rynek restauracyjny i  dobra dostępność do bogatego świata wina zaszczepiły u niej pasję, którą rozwijała prze kolejne lata. Do jej ulubionych zajęć należy foodpairing i podróże po krajach, które produkują wino od wieków.

 

 

Znajdź nas