Fine Wine Szczecin

Salon Fine Wine Szczecin to sklep z winami mieszczący się u podnóża zabytkowego Zamku Książąt Pomorskich. W jego wnętrzu panuje magiczna atmosfera, która wywołuje u odwiedzającego uczucie nie do opisania. Stonowany wystrój utrzymany jest w drewnianej tonacji, która zachęca odwiedzających do zgłębiania wiedzy dotyczącej tego znakomitego trunku. Półki, na których stoją wina pozwalają na instynktowe poszukiwanie i odnajdywanie pożądanego towaru. Sklep z winami Szczecin sprowadza swój asortyment z różnych zakątków świata, gdzie wino traktowane jest z wielkim poszanowaniem. Najpopularniejsze etykiety ukazują winnice znajdujące się między innymi we Włoszech, Hiszpanii i Francji. Ponadto Salon Fine Wine może pochwalić się asortymentem, który posiada różny rok wytworzenia. Smakosze wina z całą pewnością odnajdą poszukiwany towar, natomiast wszyscy inni, którzy czują się zagubieni mogą liczyć na fachową pomoc przeszkolonej kadry pracowniczej, która odpowie na wszelkie pytania, a także szczerze doradzi, które wino jest warte uwagi. Ponadto można dowiedzieć się również, z czym i na jakie okazje, jakie wina powinno się podawać. Ta wiedza jest niezwykle pomocna podczas organizowaniu większych czy mniejszych spotkań towarzyskich.

Są takie miejsca w Szczecinie, w których ma się wrażenie, że czas płynie wolniej… Taki miejscem jest Salon Fine Wine, który od czterech lat mieści się u podnóża Zamku Książąt Pomorskich. To królestwo pasji do wina i celebracji dobrych smaków, które pozwala na chwilę się zatrzymać. W szczecińskim salonie wiedzą, jak spędzić mile czas w gronie ciekawych osób, delektować się winami z różnych winnic świata, poznawać historie winiarzy z wielopokoleniowych rodzin. Bowiem tak jak w życiu – przy produkcji wina i przy jego propagowaniu, oprócz smaków i aromatów, najważniejszy jest człowiek.


O nas

Menedżer Salonu

Marta Szymkowiak

Okazuje się, że z branży finansowej do winiarskiej droga jest krótka. Tak, tak bankierzy też lubią wino! W jednej i drugiej profesji czasem o wyborach produktu decydują niuanse. O zmianie sprawił przypadek. Nowa pasja zaczęła się u Marty podczas jednej z degustacji, na którą została zaproszona do Salonu Fine Wine. Wiedzę zgłębia od lat i świadomie zaraża nią coraz większą ilość szczecinian.

 


Znajdź nas