Sklep z winami Warszawa Stawki

Salon 6WIN to jeden z lepszych sklepów z winami w Warszawie. W swoim asortymencie posiada produkty różnej kategorii. Ich wspólnym mianownikiem z całą pewnością jest wysoka jakość oferowanych produktów.

Butelki z winami przechowywane są w nowoczesnych stelażach, które dodają nie tylko osobliwego klimatu wewnątrz pomieszczenia ale również powodują, że bez problemu można znaleźć pożądany produkt. Każdy sklep z winami Warszawa powinien charakteryzować się wszechstronnością i otwartością na potrzeby klienta, tak, jak to oferuje Salon 6WIN. Na półkach znajdują się wina importowane z różnych stron świata, między innymi z Francji, Włoch czy Hiszpanii. Każdy, nawet najbardziej wysublimowany smakosz win z całą pewnością znajdzie butelkę z trunkiem stworzonym właśnie dla jego podniebienia. Salon 6WIN bogaty jest w butelki, które pochodzą z różnych lat oraz wytwarzane są z różnego rodzaju winogron. Osoby znające swoje potrzeby instynktownie mogą poruszać się po wnętrzu sklepu i bez problemu znajdą pożądany towar. Natomiast dla wszystkich pozostałych, którzy nie za bardzo znają się na rzeczy, profesjonalna obsługa salonu służy radą i pomocą.

Pytając osoby ze środowiska warszawskiej branży winnej o sklep przy ul. Stawki, często można usłyszeć, że „jest tam od zawsze.” Tej informacji nie możemy potwierdzić, ale na pewno znajduje się tam już od czterech lat. Był to jeden z pierwszych sklepów w Polsce z profesjonalną strefą do przechowywania butelek w stałej temperaturze i wilgotności. W dalszym ciągu nie brakuje w nim perełek z Francji, Hiszpanii czy Włoch. Oprócz wyselekcjonowanych butelek przeznaczonych do długiego leżakowania w Salonie możemy znaleźć całą paletę win o zróżnicowanych stylach i szerokim przekroju cenowym, adresowaną do każdego gustu i kieszeni. Profesjonalna obsługa pomaga dobrać wino zarówno do podniebienia, jak i okoliczności.

 

O nas

sklep z winami Warszawa Marcin Giewoń

Menedżer Salonu

Marcin Giewoń

Zainteresowanie winem zaczęło się u niego od dziadka, który produkował niewielkie ilości tego trunku na własny użytek. Po trzech własnoręcznie wykonanych zbiorach i posadzeniu kilku dedykowanych na polskie warunki krzewów winorośli Marcin postanowił na stałe związać się z branżą. Obecnie ma już kilkuletnie doświadczenie na rynku i cały czas zgłębia swoją wiedzę na temat wina. Ukończył kurs Wine & Spirit Education Trust na poziomie trzecim.

sklep z winami Warszawa Karolina Górecka

Doradca Klienta

Karolina Górecka

Jej przygoda z winem zaczęła się, tak jak to często bywa, zupełnym przypadkiem. Szukając swojej pierwszej pracy, trafiła do małej restauracji, której główną specjalnością były wina francuskie. Właśnie tam zaczęła się jej fascynacja zagadnieniem winiarskim. Od kilku lat nieprzerwanie pracuje w branży. Cały czas stara się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Jak sama stwierdza, wino to temat-rzeka, więc zawsze znajdzie się coś nowego, czego warto się dowiedzieć.

Co myślimy o winie?

Wino ma przede wszystkim cieszyć, reszta to tylko niezobowiązujący dodatek.

 

Znajdź nas