Fine Wine Wrocław

Salon Fine Wine Wrocław jest jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów z winem w mieście. Jego oferta bogata jest w butelki pochodzące z najdalszych zakątków świata. Na sklepowych półkach można znaleźć produkty pochodzące między innymi z Chile czy Argentyny, a także z Włoch, Francji czy Hiszpanii. Wnętrze Salonu Fine Wine jest zaprojektowane w przystępny dla oka sposób. Drewniane półki i otwarta przestrzeń zachęcają do zgłębiania wiedzy dotyczącej asortymentu. Sklep z winem Salon Fine Wine jest idealnym miejscem zarówno dla osób znających się na winach, jak i dla tych, którzy potrzebują lekkiej wskazówki. Dobrze wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców zapewni fachową pomoc w wyborze trunku i jest gotów odpowiedzieć na każde pytanie. W jasny i przejrzysty sposób wytłumaczy, który gatunek wina pasuje do jakich dań i okazji. Sklep z winami Wrocław zaprasza również do zapoznania się z ofertą wyselekcjonowanych wyrobów delikatesowych oraz dobrych gatunków whisky. Butelka dobrego wina oraz akcesoria z nim związane (np. kieliszki, otwieracz do win czy metalowy korek) są bezpiecznymi pomysłami na prezent dla bliskiej osoby, dlatego w sklepie znajduje się również dział z opakowaniami na prezent.

21 lutego 2018 r. minęło pięć lat, od kiedy staramy się zadowolić klientów proponowaną ofertą i dobrą obsługą. Oferujemy przede wszystkim wyselekcjonowane wina z całego świata, wyszukane whisky oraz produkty delikatesowe. Znajdziecie u nas także akcesoria do win oraz opakowania prezentowe. Jesteśmy do dyspozycji cały tydzień z wyjątkiem niedzieli.


O nas

sklep z winem wrocław karolina kozyra

Menedżer Salonu

Karolina Kozyra

Zamiłowanie do wina zaszczepił we mnie znajomy sommelier, z którym pracowałam w jednaj z wrocławskich restauracji. Kiedy nadarzyła się okazja pracy w salonie z winami wiedziałam, ze to moje miejsce. Od sześciu lat pracuję w salonie Fine Wine. Moja wiedza wciąż się rozwija, a pasja do wina nieustannie rośnie. Kocham wino, czekoladę, dobrą książkę, a kiedy mogę to wszystko ze sobą połączyć wiem, że to jest moja chwila, mój czas na relaks. Na ten moment nie wyobrażam sobie, ze mogłabym pracować w innym miejscu.


sklep z winami wrocław izabella schmidt
Doradca Klienta

Izabella Schmidt

Jej przygoda z winem rozpoczęła się w małej, niemieckiej winotece, prowadzonej z miłością i profesjonalizmem przez prawdziwych koneserów tego tematu. Znajomość przerodziła się w przyjaźń, a wino w pasję. W trakcie kilkunastoletniego pobytu w Niemczech zawodowo zawsze była związana z winem, poszerzając wiedzę na jego temat przez udział w licznych szkoleniach i degustacjach. Lubi film, ciekawą książkę i wspólne gotowanie z przyjaciółmi, przy którym nie może zabraknąć dobrego wina, zwłaszcza niemieckiego rieslinga.

Wino jest naszą pasją i radością życia, a ulubiony cytat pochodzi z książki Jill Shalvis „Szczęśliwa Przystań”

„Kieliszek wina zawsze jest rozwiązaniem, nawet jeśli nie jesteś pewna, jaki jest problem”

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas

 

Gdzie zaparkować?