Czym jest projekt Fine Wine?

Fine Wine narodziło się z miłości do wina. To wyjątkowy projekt, który łączy wirtualną rzeczywistość serwisu blogowego i sieć Salonów z winami w całej Polsce. Miejsce zarówno dla doświadczonych pasjonatów, jak i dla tych, którzy dopiero wkraczają w niesamowity świat wina.

Nasza wyselekcjonowana oferta tworzona jest przez sommeliera Kacpra Woźniaka, dyplomowanego absolwenta prestiżowej szkoły Wine & Spirit Education Trust. Szeroki wybór unikalnych win jest efektem nieustannych poszukiwań i naszego zapału do odkrywania tajemnic winiarskiego świata.

W Salonach Fine Wine profesjonalni doradcy wspierają klientów w doborze odpowiedniego wina fachową wiedzą i doświadczeniem. To właśnie w Salonach poddajemy nasze wina surowej ocenie klientów, organizując liczne testy otwarte, degustacje oraz akcje promocyjne. Oferujemy szeroki wybór niepowtarzalnych prezentów okolicznościowych – zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Misja

Misją Fine Wine jest propagowanie kultury picia wina jako stylu życia opartego na łączności z naturą, odnajdywania sensu i przyjemności w kontaktach z innymi ludźmi: rozmowach, biesiadowaniu, dzieleniu się wrażeniami i emocjami. Poprzez degustację win z całego świata prezentujemy bogactwo smaków i stylów wina, będących wyrazem odmiennych tradycji, kultury i warunków geograficznych. W poszanowaniu tej różnorodności pragniemy spełniać potrzeby i oczekiwania naszych Gości w uniwersalnym dążeniu do szczęścia. Chcemy afirmować pogodę ducha i radość, ciekawość świata i zrozumienie innych kultur.

Cele

Celem Fine Wine jest staranny dobór win od producentów z całego świata, tworzonych przez ludzi z pasją, kreatywnych, poszukujących, innowacyjnych, a jednocześnie szanujących tradycję i przyrodę. Szczególną uwagę zwracamy na relację jakości do ceny. Tworzymy sieć nowoczesnych Salonów winiarskich, zatrudniamy wykwalifikowaną, stanowiącą podporę i kapitał firmy kadrę. W Salonach Fine Wine zapewniamy wysoki standard, profesjonalną obsługę i komfort. Systematycznie organizujemy testy win, degustacje komentowane, Akademie Wina z udziałem gości z kraju i zagranicy. Oprócz wina na naszych półkach znajdziecie także produkty delikatesowe, akcesoria winiarskie, kieliszki, karafki i książki o winach.

 

Odwiedź nas!

Odwiedź jeden z Salonów Fine Wine i zamów newsletter. Dołącz do nas, a na bieżąco będziemy informować Cię o nowych, wyjątkowych ofertach, promocjachpublikacjach i artykułach dotyczących wina. Bo wino pite z przyjaciółmi jest jeszcze lepsze. A my stajemy się bogatsi nie tylko o doświadczenia zmysłowe, ale i o radość dzielenia się swoją pasją z innymi.