Sklep z winami Warszawa Płocka

Salon Fine Wine na warszawskiej Woli działa od lipca 2013 r. Za swoje motto uznajemy hasło „Obwiniaj się do woli na Woli”. Mimo niewielkiej powierzchni dostępnych jest tutaj ponad 220 win z całego świata oraz kilkanaście z polskiej winnicy Turnau. Ważną częścią oferty sklepu są książki i magazyny – nie tylko o tematyce winiarskiej czy kulinarnej, ale także varsaviana oraz nowości wydawnicze. Dlatego dla wielu „Przyjaciół Sklepu” to miejsce pełni również rolę księgarni, w której mogą zamawiać swoje ulubione tytuły.

Rekordzistką, jeżeli chodzi o liczbę kupionych książek, jest pani Elżbieta, która od początku istnienia sklepu kupiła już ponad 100 tytułów. Od ponad roku w sklepie dostępne są miody pitne z pasieki Macieja Jarosa oraz cydry rzemieślnicze wiodących producentów: Smykan. Chyliczki, Ignaców, Kwaśne Jabłko.

Największym wyzwaniem dla sklepu w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach będzie budowa drugiej linii metra (przystanek Płocka). Prace odbywają się bezpośrednio przy wejściu do pasażu handlowego, w którym znajduje się sklep. Dlatego należy spodziewać się coraz większych i zmieniających się utrudnień w komunikacji, zwłaszcza samochodowej. Bez problemów można jednak dotrzeć na ulicę Płocką tramwajami. Wierzę, że dzięki dużej grupie „Przyjaciół Sklepu” wspólnie dotrwamy do otwarcia stacji Płocka za trzy lata. A wtedy schodami ruchomymi będzie można wjechać z peronu metra prawie do samego salonu!


 

O mnie

 

 
Menedżer Salonu

Wojciech Surdziel

Z powołania rehabilitant ruchowy, z zawodu fotograf, z pasji nurek i wielbiciel wina. Właściciel i sprzedawca w sklepie Fine Wine na Woli.

Znajdź nas