Logo Fine Wine
Uncategorized

Żegnamy 6WIN, witamy Fine Wine!

To dla nas niezwykły dzień. Z dumą prezentujemy Wam nową markę – Fine Wine, która wkrótce zastąpi 6WIN. Razem z budzącą się wiosną chcemy rozbudzić w Was nową miłość do wina!

Pod marką 6WIN funkcjonowaliśmy przez 9 lat. Przez ten czas podzieliliśmy się wiedzą i emocjami z tysiącami miłośników wina w Polsce. 6WIN dojrzewało długo – wszak winiarstwo to dziedzina wymagająca czasu.

Na początku marca 2019 r. z dumą zaprezentowaliśmy nową markę winiarską – Fine Wine, która wkrótce w pełni zastąpi markę 6WIN. Chcemy, aby planowane zmiany nadały nowe życie naszym Salonom, czyli miejscom, w których możecie kupić dobre wino.

Za rebrandingiem marki winiarskiej idzie bowiem nie tylko graficzny reset. Z nową energią rozpoczynamy od zmiany w nas i naszych Salonach: edukujemy się, organizujemy degustacje, szukamy nowych dostawców i win, którymi zachwycicie się także i Wy.

Wizualnym przeskokiem z 6WIN na Fine Wine chcemy pokazać, że Salony to ciągle minimalistyczne miejsca pełne winiarskich inspiracji i otwartości zarówno dla doświadczonych pasjonatów, jak i dla tych, którzy dopiero wkraczają w niesamowity świat wina.

Obecnie na terenie całego kraju działa 11 salonów 6WIN. Rebranding pod znakiem nowej marki winiarskiej rozpoczęliśmy od Salonów w Katowicach i Krakowie. Kolejne Salony będą zmieniały swoje oblicze z czasem.

Dlatego już dzisiaj chcemy poinformować Was, że blog, który dotychczas znaliście pod nazwą 6WIN, również zmienia się na nowe. Z przyjemnością przedstawiamy Wam blog pod nową domeną. 

 

Ciekawi świata winiarskiego i zmian związanych z Fine Wine? Zostańcie z nami.

Wybraliśmy dla Ciebie: