Wino i nie tylko

Rewolucja 6WIN.pl! Od dziś zapraszamy na… bloga

Zmiany, zmiany! Śpiewał o nich David Bowie, rapował 2Pac… Wreszcie przyszedł czas na sklep 6WIN.pl. W piątek 3 marca pod adresem Blog.6WIN.pl rusza przewodnik po enoświecie, który zaciekawi, zainspiruje i zachęci do eksplorowania winiarskich zakątków. Zapraszamy!

Sklep 6WIN.pl przeszedł do historii. 16 lutego po raz ostatni można było obejrzeć go w pełnej krasie. Dlaczego postanowiliśmy zamknąć e-sklep? Ze względu na nieporządek w polskim prawie związany ze sprzedażą alkoholu online. Nie odwiesiliśmy jednak swoich pomysłów na kołek, tylko ewoluowaliśmy – choć z naszego punktu widzenia to niemal rewolucja!

Dziś, 3 marca, otwieramy bloga z prawdziwego zdarzenia – bo chcemy być w kontakcie z wszystkimi użytkownikami, stanowić drogowskaz w świecie wina, kontynuować wieloletnią aktywność. Czeka nas wiele wyzwań, ale podobno kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana… Chociaż my kochamy wszystkie wina!

Co znajdziesz na blogu? Ciekawostki o winie, recenzje związanych z nim wydawnictw, świąteczne wydania, Akademię Sommeliera, enoporady i wiele, wiele więcej. Zachęcamy – zajrzyj na Blog.6win.pl. Nie krępuj się, czuj się jak u siebie w domu! Tym bardziej, że jego nową, odświeżoną wersję odkryjesz zarówno w komputerowych przeglądarkach, jak i na tablecie czy w telefonie.

Do zobaczenia i przeczytania!

Wybraliśmy dla Ciebie: