Wino i nie tylko

Zestaw świąteczny

Temperatura za oknem wyraźnie nie przypomina o zbliżającej się zimie i gorączce świątecznej? My już dziś myślimy o dobraniu idealnych zestawów świątecznych dla Waszych kontrahentów! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy.

Idealny zestaw prezentowy dla klientów

Znalezienie odpowiedniego prezentu jest sztuką – szczególności dla klientów biznesowych. Według zasad savoir-vivre nie należy wręczać podarunków zbyt osobistych czy zbyt drogich. Warto zastanowić się nad czymś uniwersalnym, ale w dobrym tonie, co pozostawi miłe skojarzenia. 

Te kryteria idealnie spełnia zestaw świąteczny składający się z wyselekcjonowanych, elegancko opakowanych smakołyków – często spersonalizowanych. Delikatesowe dodatki mogą składać się z czekolad w wersji premium czy nietypowych bakalii. Do takiego zestawu pasują egzotyczne kawy czy herbaty albo butelka alkoholu. Dobrze jest wiedzieć, czy odbiorca tego zestawu świątecznego jest entuzjastą win, czy może bardziej gustuje w mocnych alkoholach? 

W okresie świątecznym warto pamiętać o wysyłce zestawów prezentowych. Ten miły gest utrzymuje dobre relacje z klientami, a wrażenie, jakie wywołuje, może mieć znaczący wpływ na współpracę. 

Jak zapakować zestaw świąteczny?

Zapakowanie pojedynczych elementów zestawu bywa kłopotliwe. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup eleganckiej skrzynki wyścielonej drewnianymi wiórami lub siankiem, która pomieści wszystkie produkty. 

Jeśli zestaw składa się z wielu elementów i nie da się ich zmieścić do skrzynki, można w elegancki sposób ustawić je na drewnianej czy kartonowej deseczce i owinąć przezroczystą folią.

Zestawy świąteczne w Fine Wine

W sieci naszych Salonów możecie śmiało zamówić gotowe zestawy, które są idealną odpowiedzią na kłopoty w poszukiwaniu odpowiednich wyrobów. Na życzenie przygotujemy personalizowane skrzynki upominkowe, doradzimy w wyborze wina i dodatków. Pomożemy stworzyć niepowtarzalne zestawy, uwzględniając Wasze preferencje.

Od świątecznej gorączki uwolnią Was nasi specjaliści z Salonów Fine Wine. Zapraszamy osobiście do jednego z Salonów w 12 miastach Polski.

Możecie też skontaktować się z nami bezpośrednio, wysyłając e-mail na adres beata.staniszewska@fine-wine.pl. Przygotujemy idealne zestawy prezentowe dla Waszych klientów!

Nasze zestawy:

Świąteczny zestaw prezentowy Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem primitivo - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem prosecco - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem - Fine Wine

Świąteczny Zestaw Prezentowy z winem - Fine Wine

Wybraliśmy dla Ciebie: