Wino i nie tylko

Nowe salony Fine Wine w Tychach i Bielsku-Białej

Na mapie Polski rośnie liczba salonów Fine Wine. Otworzyliśmy kolejne dwa nowe salony w Tychach i Bielsku-Białej. Otwarcia odbyło się 27.09.2019 w galeriach Gemini Park. Salony przygotowane są już w nowoczesnym wystroju.  W ofercie będzie można znaleźć butelki dobrego wina ze starego kontynentu, ale także z Ameryki Południowej, Afryki i Australii.

 

Fine Wine wśród najemców Gemini Park

Wkrótce do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała i Tychy dołączy Fine Wine – salon z winami, który w swojej ofercie posiada wina z całego świata.

Na półkach salonu Fine Wine można znaleźć wina od producentów europejskich, ale także od dostawców z Ameryki Południowej, Afryki czy Australii i Nowej Zelandii. Oferta Fine Wine składa się z ponad 800 starannie wyselekcjonowanych win przez wybitnych sommelierów. Od zeszłego roku rozpoczęliśmy również współpracę z producentami unikalnych i niepowtarzalnych alkoholi mocnych: whisky, gin, koniak, armaniak czy grappa.

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu w Gemini Park?

Galerie handlowe zdecydowanie wpisują się w nasze plany rozwoju sprzedaży na rynku detalicznym dóbr luksusowych. Dzięki nim chcemy zaistnieć w świadomości rosnącej grupy Klientów i wyjść im naprzeciw. Salony w Galeriach Gemini w Bielsku Białej i Tychach pozwolą nam być lepiej postrzeganym i rozpoznawalnym. 

Naszą misją jest nie tylko oferta składająca się z wina i alkoholi. Poprzez nasz personel staramy się edukować klientów rozpoczynających swoją przygodę z winem, ale także tych bardziej świadomych. Opowiadamy historie winnic, z których sprowadzamy wina i staramy się poprzez prezentację przedstawić bogactwa smaków i stylów win będących wyrazem odmiennych tradycji, kultury i warunków geograficznych.

 

Czy sklep w Gemini Park będzie się czymś wyróżniał?

Salony w Galeriach Gemini Park w Bielsku Białej i Tychach przygotowujemy już w nowoczesnym i zgodnym z trendami wystroju. Tym samym wprowadzając zupełnie nową jakość i standardy obsługi Klientów.

Zdecydowanie ważniejszą rzeczą niż wystrój jest wyróżniająca nas na rynku oferta wina i alkoholu. Jako importer wsłuchujemy się w opinie Klientów i na ich podstawie zmieniamy i odświeżamy asortyment, starając się sprostać wysokim wobec nas oczekiwaniom.

 

Zapraszamy na otwarcie!

Wybraliśmy dla Ciebie: